TEKLİF AL
ABP Enerji | RÜZGAR TÜRBİNİ İÇ AKSAM KİTLERİ

RÜZGAR TÜRBİNİ İÇ AKSAM KİTLERİ

NEDEN RÜZGAR ENERJİSİ ?

energyRüzgar enerjisi temiz, çevreyi kirletmeyen bir enerjidir. Rüzgar enerjisinde ham madde ve ulaştırma masrafı yoktur. Doğadaki rüzgar kullanılarak üretilmektedir. Rüzgar türbinleri karmaşık makineler değildir. Gayet basit bir şekilde operatöre ihtiyaç duyulmadan çalıştırılabilmektedirler. Tamamen otomatik olarak çalışabilecek şekilde dizayn edilmişlerdir. Ayrıca bu şekilde sadece periyodik bakımlarının yapılması ile 20-30 yıla yakın çalışabilirler.

“RÜZGAR ENERJİSİ’nin üretim bedeli ücretsizdir.” Artan petrol fiyatları veya aniden ortaya çıkan başka maliyetleri olmadığından vergi artırımı olarak vatandaşa yük olmazlar.

Sektörde dünyanın 4. Büyük yatırımı yapılarak , Rüzgar kuleleri için gerekli olan flanş ve özel bağlantı ekipmanları üretimi yapılmaktadır.

180 metre uzunluğundaki kulelere dahi ekipman yapabilecek kapasiteye sahip makine parkı , Türkiyenin konusundaki en büyük ve teknolojik yatırımıdır.

ABP TDS Mühendislik A.Ş bu sektöre ilk olarak 2016 yılında adım atmış olup , Dünya çapında bir çok alanda faaliyet gösteren ve enerji sektörüne liderlik eden ana firmaların Rüzgar Türbinlerinin kaynaklı ve kaynaksız tüm iç ve dış aksamları için çelik, paslanmaz çelik, alüminyum ürünlerin üretimini başarıyla sürdümektedir.

Kuruluşumuz, Rüzgar Kulesi iç ve dış aksam imalat ve kaynaklarını; ISO 9001:2015 , EN 1090-1 , EN 1090-2 , ISO3834-3 Kalite belgeleri kapsamında yapmaktadır.